_ ČO ROBÍME

Aké služby môžete využiť?

Služby online marketingu

U nás vo Webz poskytujeme komplexné služby v oblasti webových stránok, online marketingu a firemnej identity.

 

Požiadavky každého zákazníka sú jedinečné a preto sa snažíme vytvárať jedinečné marketingové riešenia, ktoré tieto potreby spĺňajú.

Tvorba webstránok

Tvorba eshopu

Online marketing

Offline marketing

Grafický dizajn

Organizácia eventov

_Organizačné zabezpečenia eventovV našej spoločnosti sa špecializujeme na organizáciu a manažment ambulantného predaja od kultúrnych aktivít až po športové podujatia.

 

Poskytujeme komplexné služby, ktoré vám ušetria čas aj starosti. Od zabezpečenia predajcov, cez ich organizáciu a manažment priamo na mieste podujatia, až po rýchly a transparentný systém fakturácie. 

Na čo sa možno spoľahnúť?

Zastrešenie všetkých predajcov (gasto/negastro)
Prítomnosť počas celého trvania podujatia

Prenájom dodávkyPRENAJOMVANU.sk vznikol s cieľom poskytovať prenájom dodávky na rodinné výlety, dovolenky, teambuildingy a iné špeciálne dni, kedy je potrebný väčší priestor.

Výhody prenájmu vanu

Predaj darčekových balení na mieruV našej Darčekovni môžete nájsť originálne, vkusné darčekové boxy, ktorými potešíte svojich blízkych.

 

Usilujeme sa o to, aby bolo nájdenie dokonalého darčeka čo najjednoduchšie. Naším cieľom je poskytnúť vám darčekové boxy, ktoré vyčaria úsmev na tvári obdarovaného.

Zostaviť box si môžete aj podľa vlastných predstáv a požiadaviek. Prípadne si môžete vybrať z našej ponuky vopred pripravených boxov, ktoré vám ušetria čas bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v kvalite.

Originálne darčeky

Hotové darčekové boxy
Samostatné originálne produkty
 

Neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete pomoc

Tešíme sa, že vám pomôžeme nájsť dokonalé riešenie!